| qxeenbee a întrebat:

Exista vreun site unde as putea citi Sub aceeasi stea - John Green? :3

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Nu cred ca a apraut inca pe internet insa, daca doresti cartea o gasesti pe internet la un pret destul de mic si tranport gratuit (o gasesti pe libirs.ro,nu iti pot da link-ul)
In caz ca nu esti o adepta a cititului, filmul cu acelasi nume va aparea prin vara si il poti viziona la cinema.

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

în engleză, da
în română, nu ştiu

| YoungDreamer06 a răspuns:

SI EU AM CAUTAT DAR NU AM GASIT sad
Eu mi-am luat cartea si as vrea sa imi fac un Blog si sa o scanez sa o pun acolo big grin

| qxeenbee explică (pentru YoungDreamer06):

Mrrr, place la mine ideea smug
Daca reusesti, sa ma anunti, as fi curioasa sa vad cum te descurci. :3