| Ramonageorgiana a întrebat:

Heei! In ultima vreme am inceput sa citesc mult si.am descoperit ca.mi plac cartile mai perverse si alea de groaza... Sugestii? Dau funda! >:! Si daca puteti sa.mi scrieri gen asa: Anna in vesmant de sange-groaza
Ugly love-perversa

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Fa-ti cont pe wattpad, iar acolo vei găsi o mulțime de cărți din categoriile astea.
Eu am citit de acolo:
Angel si Diavolul
Printul
Regele
The one night stand
Forever 1, 2
Firul Ariadnei
Solance crom the sky
Aripi de ceara
Virgin soul 1, 2, 3
Dark revenge
Rose 1, 2
Rogue
Nu prea ma pasionează cărțile de groaza dar ți-am dat câteva din cealaltă categorie. big grin

| Adry05 a răspuns:

Domnisoara Christina
Maitreyi
Nopti la Serampore
Disparitia - Tess Geristen
Crima fara de cadavru
Fantoma de la opera
Maestrul papusar
Jurnalele Vampirilor (volumul 3 sau 4 parca are niste scene chiar horror)
Chirurgul
PAcatoasa
Dublura