| anonim_4396 a întrebat:

Heei.
Imi puteti da si mie filme de groaza care va plac?

11 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi poţi încerca seria SAW
Şi am văzut că erau pe Youtube filme cu BloodyMary, şi unul numit BioShock.
De asemenea, e unul de-a dreptul înfricoşător, numit Drag me to hell.

Pa, pa!

| Skylerx a răspuns:

Quarantine 2 si Final Destination 1, 2, 3, 4

| VladimirPutin a răspuns:

Saw 1,2,3,4,5,6,7

| Céline7 a răspuns:

| Ilincaaaa a răspuns:

Buna:*:* Pai si eu sunt inebunita dupa filmele de groaza cel mai mult mi-au placut: Shutter,The Grudge, The Ring,The Clinic,Baby blue, Fertile ground, Grace(asta e superb:X)

| ederaionela a răspuns:

Scary movie 1 2 3 4

| Emoxi a răspuns:

Pet Sematary; Saw; Caze39; Insula Mortii; Carrie. Sper sa iti placa happy

| madymadalina99 a răspuns:

Pai nu este chiar un film ci sunt episoade, dar oricum se numesteFenomene stranii si chiar e de groaza! eu am fost intr-o tabara si neam uitat la astea si chiar a fost super potrivit cand esti cu un grup de prieteni.este vineri pe discovery mi se pare de la 10. Funda?

| bike a răspuns:

The ring 1, 2;
mirrors etc

| 012345678910123456789 a răspuns:

-Dead silence
-The women in black
-Mama
-The messengers
-Mirrors
-Sinister

| eliiiaaannnaaa a răspuns:

The grudge.1, 2,3, 4 big grin Sunt cele mai fainee