| ana2609 a întrebat:

Hei, cine poate sa-mi recomande ceva carti fantezie de citit? :3

6 răspunsuri:
| Raul_Macicasan_1992 a răspuns:

Game of Thrones (seria e Cantec de Gheata si Foc)
Daca nu, poti oricand sa incerci seria Eragon, am inteles ca e OK.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Vampirii din Morganville, e o serie superba ce te tine in priza pe toata durata lecturarii

| Adde2 a răspuns:

Hunger Games (Jocurile Foamei) de Suzanne Collins, chiar merită citită. Dar, dacă vrei, poți de asemenea să vezi filmele. Nu se pot compara cu cărțile, dar sunt mult mai ok decât alte filme făcute după cărți.

| Teardrop a răspuns:

Vârsta?

| Cameliapantiru a răspuns:

"Hobbitul'', "Stapanul inelelor'' -J.R.R.Tolkien
"Povestea fara sfarsit''-Michael Ende

| Strwberrs a răspuns:

Harry Potter
Pisicile razboinice
Coraline
Cartea Pierduta a Vrajitoarelor
Entropic
Numele vantului
Al 5-lea anotimp