| EmmyRock a întrebat:

Are cineva sa imi recomande niste carti care le-a citit si iau placut? big grin

Răspuns Câştigător
| alexandra663 a răspuns:

Nu plange sub clar de luna
twilight

sau daca vrei ceva original care nu se gaseste pe piata inceraca pe www.wattpad.com

| EmmyRock explică (pentru alexandra663):

Am citit si eu Twilight,Nu plange sub clar de luna, Vampirii Sudului, Cercul Secret, Micutele mincioase, Jurnalele Vampirilor, Nemuritorii si Sange Albastru. Dar ma intrebam daca sunt mai multe de aceste gen mercii pentru site o sa ma uit pe el sa vad daca gasesc ceva.happy

16 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Jocurile foamei
Stapanul inelelor
Codul lui Da Vinci

| MaNDwN a răspuns:

Hai ca ti dau una de mori dupa ea! deci am terminat cele 3 volume de cam volumul - 800 pagini in o saptamana! ia aici! ERAGON! :X happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te-ai grabit!

| EmmyRock explică (pentru floresdemayo):

Sincer am vrut sa dau la toti funda, pentru ca imi plac multe genuri de carti dar i-am dat funda ei pentru ca mi-a dat un site unde pot vedea 100 de carti. thinking Daca nu imi dadea site-ul ala ii dadeam funa lui akaleesh20.

| Iubibilăă a răspuns:

Mie imi plac: romanele de dragoste si science fiction.

| FerLin a răspuns:

Nu stiu ce fel de carti te-ar interesa pe tine dar mie mi-au placut foarte mult cartile lui Dan Puric, fiind si ultimile carti citite. Nu scriu si numele cartilor pentru ca oricare o vei gasi e la de frumoasa ca celelalte.

| JeffRider93 a răspuns:

Am citit ''Academia Vampirilor'' de Richele Mead.E grozava.Cuprindebig grinragoste,Tragedie (mai mult in vol 3), mda... putin horror. E chiar o carte grozava

| akaleesh20 a răspuns:

Victor hugo- mizerabilii
Daphne du maurier- golful francezului
Charlotte Brontë- jane eyre
cella serghi-panza de paianjen
idiotul- Feodor Dostoievski

astea m-au fascinat si ti le recomnd cu placerehappy

| akaleesh20 a răspuns:

I-am recomandat exact ce mi-a placut mie...eu ador sa citesc si in ultima perioada nu am mai avut timpsad... multumesc pentru aprecierehappy

| akaleesh20 a răspuns:

Nu e nevoie de cearta pentru mine...eu doar i-am dat idei dragute...:*

| EmmyRock explică:

Stiu ca ai dreptate. Dar eu sunt inca un copil mic fara minte laughing si imi plac cartile astea SF, dragoste, actiune si aventura...

| floresdemayo a răspuns (pentru EmmyRock):

Să cresti mare!

| akaleesh20 a răspuns (pentru EmmyRock):

Acelea sunt de dragoste... merita citite! nu m-am suparat ca nu am fundahappy

| EmmyRock explică (pentru akaleesh20):

Multumesc pentru intelegere. happy

| Girl0008 a răspuns:

Sange satanic [; X; X; X]
Insemnarile unei pustoaice
Marele NATE [hee hee]
Pulbere De Stele
Un Tip La Inaltime
Ti le recomand sunt mai copilaresti unele dar foarte interesante :d