| Emma198 a întrebat:

Hei. Imi place foarte mult sa citesc despre calamitatile lumii, despre raul ce s-a intamplat in lumea asta, magia neagra, chestii d-astea intunecate. Gen ce facea Hitler sau carti despre o poveste cu fantome, diavol etc. Imi puteti da site-uri din care pot sa cumpar astfel de carti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-ul http://www.lovendal.ro/ poți citi povestioare de genul ăsta.

| Emma198 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Emma198):

Imi spui daca ti-a placut si am mai multe, zi daca vrei si filme documentare. Inteleg ca vrei istorie cu evenimente tragice / cruciale pentru omenire?
http://frumoasaverde.blogspot.it/......ar-ro.html

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Sunt suparat pe tine. Nu mi-ai spus cum a fost in Japonia.Te-ai intors?

| Emma198 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mersi pentru site dar prefer mai mult sa-mi cumpar carte nu sa citesc de pe net. Si scuzee. :c Nu prea am mai intrat pe TPU. A fost minunat si cu avionul a fost bine si nu m-am pierdut laughing si mi-am dat seama ca stiu mult mai multa engleza decat credeam eu.