| Tanase_Mihaella_2003 a întrebat:

Hei! imi place sa scriu poezii, dar nu stiu unde sa le postez pentru a putea sa arat asta unei persoane care sa ma indrume!
Daca puteti sa ma ajutati pentru a gasi un site pe care sa le postez
va rag sa ma contactati!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Http://agonia.ro/

| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti un blog personal.

| Tanase_Mihaella_2003 explică (pentru Violleta2022):

Pai nu stiu cum...

| Tanase_Mihaella_2003 explică (pentru Brigaela):

Cum pot posta pe el?
trebuie sa ma inregistrez
trebuie sa platesc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tanase_Mihaella_2003):

Uite aici un link de blog, in care evident ca-ti cere sa creezi un cont, urmarind pasii ceruti:
https://www.squarespace.com/templates/art-design

Brigaela
| Brigaela a răspuns (pentru Tanase_Mihaella_2003):

Trebuie sa te inregistrezi. E gratis. Apoi vei putea incepe sa postezi atat creatiile tale cat si comentarii la ale altora. La inceput, vor trebui aprobate de cineva de la site, dar daca te dovedesti user de incredere (nu postezi prostii, reclame, injuraturi) vor fi vizibile imediat cum le postezi

| Tanase_Mihaella_2003 explică:

Am incercat sa imi fac blog si nu am reusit