| Vasilache_Alexia_1990 a întrebat:

Hei. Îmi puteți spune și mie un site de unde pot cumpara carti.
Dau funda (dacă îmi spuneți cum)

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Elefant.ro
E un site foarte serios, care prezinta o mare-mare varietate de carti, din diferite domenii si genuri, la preturi accesibile, iar serviciile sunt OK, promptitudine, seriozitate, implicare etc. Recomand!
Recent, am cumparat si de pe Okazii.ro, o carte veche, pe care nu o gaseam in nicio biblioteca si in niciun anticariat din oras si a fost OK, insa nu recomand, totusi, decat in situatia in care chiar nu gasesti cartea respective in alta parte.
O seara faina iti doresc!

4 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Elefant.ro

| Pardelian a răspuns:

Faci comanda si iti vin cartile prin posta. editura nemira mai are un site de unde poti comanda ba chiar si anticariatele au situri de unde poti comanda carti care pot veni fie prin posta fie prin curier in functie de optiune

| Ioana2419 a răspuns:

Librarie.net

| Casiiiii a răspuns:

Libris.ro e foarte OK. mai ales ca ai transport gratuit si reduceri f. mari.
E simplu... iti faci un cont... Alegi cartile pe care le vrei si dai finalizeaza comanda.
Succes la citit!