| Adrian277 a întrebat:

Hei, scriu o carte si am nevoie de o afacere care sa produca milioane pentru unul din personaje. Ma gandeam la o casa de moda sau un sit petrolier. Voi ce parere aveti, despre ce afacere sa fie vorba? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

O idee ar fi un lanț de hoteluri de 5 stele sau o firma foarte renumita de avocatura. Tu alegi si Succes! Sper sa reușești sa termini cartea. happy

1 răspuns:
| Dintrebare a răspuns:

Depinde cine este acest personaj si care e profilul lui. Daca e smecher i s-ar potrivi o afacere cu petrol. Casa de moda nu suna bine. Sau daca vrei sa fie ceva mai excentric ai putea sa il faci armator (proprietar de nave, vapoare). Sau sa ii faci o fabrica care construieste submarine, avioane, piese pentru nave spatiale. Sau poate avea un trust media