| MKKuky a întrebat:

Ma gandeam sa scriu o carte. In ea este vorba despre o fata (Delilah) care are un spiridus de casa (Noisydwarf). Intr-o zi ei gasesc o lume ascunsa si se decid sa ramana acolo, unde se confrunta cu peripetii neasteptate. Problema e ca nu gasesc nume pentru personaje. Cine imi scrie cele mai multe si ciudate nume primeste funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Undercover10 a răspuns:

E foarte frumoasa povestea ta!happy
M-am gandit la cateva nume: Sigret, Warusla, Livyr, Kaselid, Soderaj,
Maran, Kudowqa, Ledara, Siloder, Xomid, Fyera, Gyvoz, Hwden, Biklenik, Noowxaja, Velopew, Waolas, Jortigos, Ymeda, Wleyes, Wykab, Ersyna, Porsyda, Torenga, Olakoss, Kinokeff, Xorella, Kryman, Zooper, Quavanke, Cqleromes.happy
PS: Nu lua in seama rautatile celorlalti, o sa te ''lovesti '' de tot soiul de oameni de-a lungul vietii care incearca sa te descurajeze! Zambeste, mergi inainte si nu te opri din drum pentru nimic in lume! Crede in ideile tale si nu lasa pe nimeni sa iti umbreasca universul! Succes in tot ce faci!happy

| MKKuky explică (pentru Undercover10):

Wow. Sun niste nume formidabile. Iti multumesc foarte mult. O sa scriu cartea, si nu o sa ma las. Cum se zice- "Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!"

| Undercover10 a răspuns (pentru MKKuky):

Ma bucur ca ti-am putut fi de folos si ca ti-au placut!happy Si eu iti multumesc!
Spor la scris si nu te schimba niciodata, ramai asa cum esti acum!
Mult succes!

| MKKuky explică (pentru Undercover10):

Multumesc.

| MKKuky explică (pentru Undercover10):

Tu ai inventat numele?

| Undercover10 a răspuns (pentru MKKuky):

Da,le-am inventat! Nu am cautat nicaieri, daca asta ma intrebi!happy Acum, daca gasesti pe undeva ceva asemanator, nu stiu ce sa zichappy

| MKKuky explică (pentru Undercover10):

Nu cred ca poate exista ceva mai original ca numele asteahappy!

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Tu vrei să scrii o carte, adr nu te duci capul nici cât să alegi câteva nume?
Îmi imaginez cât de interesantă va fi cartea ta...