| VictorFagarrr a întrebat:

Ce parere aveti? am incercat sa scriu un fel de carte
http://eusuntlegenda.blogspot.ro/

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victor imi place cartea ta, dar de ce numai scrii?

| teateutza a răspuns:

E super daca iti trimit id ul meu de mess imi zici unde o gasesc?

| VictorFagarrr explică (pentru teateutza):

Ce sa gasesti?laughing nu o afli in magazine,( daca la asta te refereai )

| Amy1 a răspuns:

Imi place cum a iesit. Scrii foarte frumos. Partile mele favorite sunt cele sarcastice. Ti-as recomanda sa descrii mai amanuntit clipele tensionate. Dar asa e foarte bine. Ah, si sa faci capitolele mai lungi.

P.S: este o placere sa citesc ceea ce ai scris! Bravo

| Huruse a răspuns:

Interesanta idee. Nu sunt pasionat de SF dar ti-am citit povestea si chiar mi-a placut. Bineinteles ai mai putea revizui unele amanunte dar per ansamblu este buna. Ceea ce mi-a placut cal mai mult este umorul sarcastic cu care ai presarat naratiunea. Continua sa scrii!

| CrinescuEva888 a răspuns:

Scrie mai departe, ți se primește destul de bine. Dacă scrii cu suflet dar nu din amuzament totul o să iasă superb