| smilesmileC a întrebat:

Hei! Stie cineva unde pot gasi cartea "Tacere" de Becca Fitzpatrick, partea a 3a de la "Ingerul Noptii"? pe ce site, ce librarie? ca nu reusesc sa dau de ea.

5 răspunsuri:
| Love79 a răspuns:

Pai nu se gaseste undeva anume, trebuie sa cauti mai mult. Asa am facut eu cu volumul 2... Pe net gasesti doar primele 2 capitole.

| smilesmileC explică (pentru Love79):

Primele doua carti le am, le-am cumparat de pe net, in schimb pe a treia nu o mai gasesc disponibila pe niciun site. In orasul meu nici nu o gasesc in librarii, si nu o vreau in varianta e-book, altfel simti cartea cartonata.

| Floryyna00 a răspuns:

Online e pe clubuldelectura.ro si eu o ador!

| smilesmileC explică (pentru Floryyna00):

Mersi! O sa incerc sa o gasesc tiparita, altfel o sa o citesc si eu online fiindca ador seria.

| Floryyna00 a răspuns:

Ahhh, n- am inteles atunci intrebarea pe elefant.ro si eu cumpar de la ei sunt de incredere.