Întrebare recomandată | AnaMariaRaluca a întrebat:

Hei! Stiti site -uri bune și sigure de pe care pot cumpăra cărți?

Răspuns Câştigător
| CineCeDeCeCum a răspuns:

Libris, Elefant, Carturesti, Diverta(desi de pe site-ul asta sunt mai scumpe), Okian (mai mult pentru carti in engleza) si site-urile proprii ale editurilor, ca Humanitas, Nemira, Paralela 45, Arthur, Leda etc. Nu am avut niciodata probleme cu site-urile astea, desi trebuie sa te avertizez ca cele de la Okian dureaza mai mult sa ajunga, in jur de 2 saptamani (pentru ca sunt in engleza). Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Librarie.Net, LibHumanitas, Libraria.Co, Libraria Delfin, Editura Paralela 45, Libraria Mihai Eminescu etc

Eu am comandat online, dar niciodată nu am avut probleme!

| AFR81 a răspuns:

Carturesti nu recomand. Cartile sunt mult prea scumpe. Cele mai ok preturi le gasesti pe Elefant.ro. De asemenea, Librarie.net, Metropolis.ro si Libris.ro sunt foarte ok.

| justanotheruser99 a răspuns:

Carturesti sau Libris.

| RamonCora a răspuns:

Elefant.ro