| LoveTheVampireDiaries13 a întrebat:

Hei TPU :3. Vreau si eu niste exemple de carti cu adolescenti bogati si rasfatati,care in adancul sufletului sunt buni si chestii laughing. Am auzit de Gossip Girl. Pana acum am vazut doar serialul,deci cum e? Ce ma intereseaza e daca Chuck si Blair [ sau ma rog,personajele care ar trebui sa semene cu ei,pentru ca nu stiu daca ii cheama la fel in carte ] sunt la fel ca in serial : rai,rasfatati si daca or sa ajunga impreuna. Cat mai multe detalii whistling.
SAU alte exemple de carti, fie cu baiatul rau si fata buna, fie cu baiatul rau si fata rea big grin.
Va roog mult, help me! Funda! puppy dog eyes :**

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Da am citit gossip girl personajele sunt la fel(au acelasi nume personalitate) dar iti recomand sa citesti cartea depaseste in calitate cum mult serialul te va captiva...e posibil sa o gasesti si la biblioteca a si sunt si niste scene mai+18 in carte de asemenea si faze funny o alta carte buna este wilt scrisa de tom sharp dar citeste gossip girl este enervant de buna

| Elenuca3567 a răspuns:

Emma de Jane Austen e un roman care se potriveste destul de bine cerintelor tale. Atata doar ca actiunea are loc intr-o alta epoca, fata e bogata si face ce-i place.