| lorylya19 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor. Vreau sa scriu o carte si nu gasesc un titlu. In cartea mea e vorba despre o asasina care se indragosteste de cel care a crescut-o.

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Parerea mea, ca ar trebui sa fie ceva care sa nu spuna tot din titlu..adica doar sa citesc titlul si sa stiu la ce sa ma astept..ar putea fi ceva gen: Povestea... (si continui cu numele fetei) sau Destinatia asasinei (ca pleaca intr-un fel de la el si tot la el se intoarce)..sau poti pune pur si simplu numele acelui baiat..asa fata este "rolul principal" dar ea daca se indragosteste de el, totul se invarte in jurul lui big grin nah, cam asta e parerea meawinking

7 răspunsuri:
| AnonimGirl010101 a răspuns:

Ce zici de:
- Iubire/Dragoste nepermisa
- Domnul si asasina indragostita
- Draoste primejdioasa

Sincer, in acest moment, nu imi vin alte idei.
Totusi, sper ca te-am ajutat!

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

1. -"Marea Iubire ";
2.- " Iubire Surprinzatoare ";
3.- " Asasina Indragostita ";
4.- " Iubire din intamplare ";
5.- " Iubire din Intamplare ";
6.- " Surprinzatoarea Iubire ";
7.- " Nu ma asteptam sa ma indragostesc tocmai de el ".

Sper ca te-am ajutat! :*

| PBPBPAF a răspuns:

Iubire imposibila sau iubire de asasina

| Drolja a răspuns:

Mi se pare de-a dreptul hilar că aţi avea inspiraţia să compuneţi sute de pagini pentru o carte, dar nu aţi avea-o pe cea de a alege un titlu din două trei-cuvinte.

| lorylya19 explică:

Ei bine Drolja, ma bucur ca te amuz, de fapt, asta e scopul vietii mele. Sa te amuz pe tine.

mira
| mira a răspuns:

Recunostinta?

| corolav a răspuns:

Respectiva femeie e o asasină, cu mai multe crime comise de ea, de care are cunoștință și cititorul, sau va deveni asasină după ce îl va omorî pe cel pe care îl iubește?