| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Recent am dat de o serie de cărți scrise sub pseudonimul de "Commander X". Nu am găsit online prea multe informații despre el; doar colecția de cărți. Știți cumva cine este? Nu neapărat nume, dar cu ce se ocupă. În sensul că m-am apucat de cartea "Controlorii lumii" și în aceasta sunt informații destul de controversate despre toate chestiuniile paranormale la care se poate un om gândi și mă întrebam de unde vin toate teoriile.

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

Emil Strainu

2 răspunsuri:
| noisolpXekuNemertXe explică (pentru missfatadelatara):

Merci! Chiar nu știu cum de nu i-am observat numele din prefața cărții!

| missfatadelatara a răspuns (pentru noisolpXekuNemertXe):

Dacă citești numai conținutul...