| sunnyway a întrebat:

Stiti un site unde as putea gasi online cartea "SACRFICIUL VRACIULUI" din colectia Cronicile Wardstone. Vreau sa-o trag la imprimanta pentru ca nu doresc sa o cumpar. Cunosc o persoana care a citit-o pe internet dar chiar nu stiu site-ul un de a gasit-o! Va roog sa ma ajutati pentru ca sunt disperata de cartea asta!

Multumesc! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Eu una iti recomand totusi sa o cumperi pentru a sustine autorul dar.(avand in vedere ca si eu citesc multe carti in lb engl pe comp) poti sa o imprumuti de la bibl daca vreibig grin Eu una am vaz k in bibl mea centrala(sunt din Galati) era cartea.nu am imprumutat-o pentru ca eu imi cumpar colectia dar incearca asa big grin

xoxo Vanilla