| Alexandra66Alle a întrebat:

Vreau si eu sa citesc niste carti.Ce imi recomandati? Sau ce spuneti despre cartea Codul lui DaVinci?
P.SCitesc orice fel de carti
P.S 2Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Elenuca3567 a răspuns:

Si Codul lui daVinci e o carte interesanta. Pe langa asta iti mai sugerez: Casa tunetului de Dean Koontz, Maestrul si Margareta de MIhail Bulgakov, Domnisoara Christina de Mircea Eliade, Cianura pentru un suras de Rodica Ojog-Brasoveanu.
Gasesti o lista mult mai mare aici:
http://buburuzabia.blogspot.ro/p/raftul-cu-de-toate.html
Lectrua placuta!;)

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Stephen King: Christine, Misery, Fereastra secretă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am citit Codul lui DaVinci, o carte foarte buna.Ti-o recomand.Citeste-o cat mai curand, nu vei regreta.

| Areea995 a răspuns:

Concubina din Shanhai, de Hong Ying;
Codul lui DaVinci este o carte cu un ritm rapid... la inceput pare interesanta, dar dupa o vreme e neverosimila happy

| madyna22 a răspuns:

Pai depinde de genu de carte pe care vrei sa o citesti uite cateva pe care le-am citit chiar eu si la care tin foarte mult:nu plange sub clar de luna(heather davis); uneori sub clar de luna(heather davis); maestrul papusar... daca mai vrei potu citii si cinci saptamani in balon de jules verne... daca mai vrei sa mai intrebi ca eu ma uit mereu pe aiciwinking