| GabrielaSae a întrebat:

Hei
Trebuie sa scriu un referat despre modelul meu in viata si eu mi-am ales un scriitor. Am ceva idei, insa nu prea stiu cum ar trebui sa vorbesc despre o astfel de persoana.Imi puteti da un model?
Thx, funda big grin!

2 răspunsuri:
| nicusor95 a răspuns:

Model in viata poate sa fie mama ta, profesoara ta, sora ta, un scriitor sau vreo vedeta pe care o indragesti..trebuie sa vorbesti de faptele facute de ea si de ce ai vrea sa fi ca ea...de exemplu simona halep

| xXSonyXx a răspuns:

Pai mai intai incepi cu cateva informatii despre acea persoana si dupa de ce ai vrea sa fi ca ea.