| Dia2002 a întrebat:

Hei! Vreau si eu niste carti romantice de adolescenti.
Dar nu vechi. ceva mai nou si interesant
Sa fie romantism cu adolescenti
Si daca ar fi fiction+romantic nu m-ar deranja happy

Funda! :*

4 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Buna!
Imi este mult mai usor sa-ti recomand un scriitor.Incearca Sandra Brown, e genul de autor care isi adapteaza foarte bine scrierile in sfera adolescentilor-tinerilor.Iti garantez ca-ti va place.

| JulesDC a răspuns:

Daca as ramane, Sub aceeasi stea de John Green, in general toate cartile lui
Evermore si Luna Albastra(acestea au si fictiune) de la Alyson Nöel

| AvalohAlyn a răspuns:

Sub aceeasi stea
Orase de hartie
Cautand-o pe Alaska
(toate de John Green)

| BlueBloodd a răspuns:

AMURG,LUNA NOUA, ECLIPSA SI ZORI DE ZI-o poveste de dragoste intre un vampir si o muritoare.Sunt extraordinare.