| Livy123 a întrebat:

Heii TPU!
Vreau si eu povesti de groaza,dar nu luate de pe net sau din carti, ci povesti de groaza ce vi s-au "intamplat in real"...
Povestea care ma sperie cel mai mult primeste fundoi!

P.S:scuzti categoria!

Răspuns Câştigător
| iccecrim a răspuns:

Buna, eram seara la o prietena, eram mai multi, 4 fete si 3 baieti, am privit un film de groaza 'rec', nu e chiar asa de groaza, dar totusi sunt unele momente strasnice, apoi am iesit afara sa ne mai plimbam, asa mergand pe drum erau luminile aprinse la stalpuri, vorbeam despre rec, cat de nasol e filmul, si mai vorbeam despre demoni, etc, etc, mai incercam sa ne speriem unul pe altul, etc, etc, cand colo un baiat spune 'sa se stinga lumina acum daca dracul e pe langa noi', si 'hop'se stinge lumina de la stalp, toti au inceput A striga, mai ales fetele, iar un baiat a inceput a tremura, era groaznic, am fugit de acolo, si era strasnic sa mergem pe drum, ne temeam de orice, cu toate ca avem 17 ani oricum era o clipa groaznica! sad