| TheWhiteTiger a întrebat:

Hello! Stiti unde imi pot vinde vechile manuale de liceu? Am contactat niste locuri si ori nu iau manuale ori vor doar anumite marci. E undeva unde le pot vinde cu totul?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La centrele mari de reciclabile, unde se colecteaza hartia.
Fiindca manualele scolare vechi sunt iesite din uz si materia aceea nu mai este in programa, sunt inutile, deci nu se mai cumpara, dar se pot obtine bani buni, de la reciclare.

| Zuzu1991 a răspuns:

Raspunsul meu e corect, dar NU o sa iti placa
la maculatura, iei vreo 5 lei pe kil tongue

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu le-am vandut pe grupul de Facebook al liceului. Era mare trafic cu manuale atunci laughing