| Preda_Radu_1975 a întrebat:

Hey am nevoie rapida de ajutor. O sa particip la festivalul Theatrum Mundin cu o piesa de teatru. Dati-mi va rog niste idei pt o piesa de teatru cu clowni sau altceva dar haios si nu cu un umor ieftin. Va rog mult de tot.

Răspuns Câştigător
| alexandraandyou a răspuns:

Buna,eu am avut la romana de interpretat o piesa de teatru impreuna cu cativa colegi si am ales,, five o'clock" este destul de amuzanta a ras toata clasa, iti mai sugerez vizita sau alte piese de I.L Caragiale