| AlexO25 a întrebat:

Vreau sa particip la Balul Bobocilor dar chiar nu am nicio idee pentru proba de talente: nu cant, nu dansez si nu am nici talent pentru o piesa de teatru. Aveti alte idei? Funda cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Verne a răspuns:

Alex, poate ca nu poti sa canti, dar ca sa stii sa dansezi trebuie sa exersezi, nu este atat de greu (depinde ce dans iti alegi) miscariile se repeta, si poti da impresia de ceva uimitor. Acelasi lucru e si la piesa de treatru, parerea mea este ca ar trebui sa incerci ceva comic, deoarece in momentul cand te-ai balbait publicul o sa rada, si asat e si scopui piesei, totusi incearca sa nu gresesti. (gasesteti replici usoare) cum ar fi din Caragiale.

1 răspuns:
| gheorghe12345 a răspuns:

Si eu am ceva la proba de talente ti-as recomanda ceva miscari parkour sau poti sa le arati ceva ce ei nu stiu sau sa citesti ceva curiozitati si sa le spui.