| DenisaDenisa1313 a întrebat:

as dori si eu niste titluri de carti pentru ale citi... funda? happy

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Pentru vârsta ta, dar bune: Regii Blestemați de Maurice Druon; Huckleberry Finn de Mark Twain.

| Teardrop a răspuns:

Cartea de gramatică.

| Alelulu a răspuns:

Legendele olimpului, rosu si negru, domnisoara bovary, de veghe in lanul de secara, jane eyre, decameronul, marile sperante, shogun, depinde ce fel de carti iti plac, nu ai precizat, si depinde si varsta pe care o ai happy

| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Incearca Paranormal de Kiersten White
Percy Jackson
Tronul de clestar
Momo
Inima de cerneala
Hex Hall
Orasul oaselor
Aripi
Cand esti vrajitoare
Divergent.
Sper ca te-am ajutat

| Tr0llinG a răspuns:

Portretul lui Doran Gray, In cautarea timpului pierdul, Bel-ami, Miss Peregrine, The outsiders big grin