| Ionutza2012 a întrebat:

Hey TPU? As vrea sa citesc biografii ale persoanelor celebre si nu stiu ce sa aleg... Stie cineva una buna?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem.

| AFR81 a răspuns:

Iti zic eu 2 tari de tot:
"Open - Andre Agassi "
"In cautarea perfectiunii - Roger Federer"

| Mazureac_Alin_1999 a răspuns:

Steve jobs

| marius577 a răspuns:

Iti recomand cateva din lumea sportului :
Ronnie O'Sullivan
Alex Ferguson
Roger Federer

| almirock a răspuns:

Mie mi-au plăcut:
-"Dumnezeu numără lacrimile femeilor" de Pia Degermark, e o autobiografie destul de reuşită şi încărcată...
-"Jurnalul Oanei Pellea, 2003-2009"
-Jurnalul Annei Frank
-Show must go on (biografia lui Freddie Mercury)
-Phoenix, însă eu... (autobiografia lui Nico Covaci, combinată cu istoria trupei Phoenix, insă recomand citirea dacă ai peste 16 ani...)
-"A trăi pentru a-ţi povesti viaţa" - Gabriel Garcia Marquez (tot un fel de autobiografie)