| andrei20009 a întrebat:

poate stie cineva cum se face sa importi pastile din Romania in Italia? as vrea sa citesc mai multe dar nu stiu unde. mersi,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

in continut sunt niste link-uri care-ti pot fi de ajutor :http://www.zf.ro/......t-3001603/

Numai bine si succes!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Andrei,
Incearca sa reformulezi intrebarea mai explicit pentru a putea fi ajutat. Te intereseaza sa citesti despre cum se pot derula operatiunile de export/import in spatiul CE pentru un anume produs?---- ce fel de pastile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac-ai sa tot "importezi"
limba-ti ai s-o "stâlciezi"

| andrei20009 explică:

Ma intereseaza sa citesc despre cum se pot derula operatiunile de export/import in spatiul CE pentru un anume produs(gen pastile de slabit)
Pamfletarul-nu ma ajuti cu nimic daca imi critici ortografia asa cum o faci si la alti.ai cumva un raspuns concret sau doar te dai cu parerea.sunt plecat din Romania de cand aveam 6 ani. da te las pe tine sa faci pe desteptul pana cand o sa mori de foame cu tot cu limba ta romaneasca