| adry_4721 a întrebat:

Cine stie un sit unde pot gasi biografii?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Www.Biografiamea.ro

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In limba romana ro.wikipedia.org.
Daca stii limbi straine exista wikipedia.org si in alte limbi, de ex. en. wikipedia.org in engleza, fr. wikipedia.org in franceza, it. wikipedia.org in italiana etc.

| Aℓida a răspuns:

Wikipedia

| zooooza a răspuns:

Wikipedia. Ori intri aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Pagina_principal%C4%83 Sau scrii la Google: X wikipedia (In loc de X pui un nume.)Exemplu: Madonna wikipedia. Sau Scrii: X biografie (la fel in loc de "X" pui un nume)Ex. Rihanna biografie. Sper ca te-am ajutat.