| AzaRay a întrebat:

Imi doresc sa achizitionez seria "Amurg" de Stephenie Meyer. Le-am gasit pe toate pe doua dintre site-urile pe care am cautat, fapt mai putin important. Insa, am o nelamurire. Am gasit acelasi volum, insa unul editat in 2009 si cu 544 pagini, iar unul editat in 2012 si cu 573 pagini. Culmea e ca cel editat in 2009 si cu mai putine pagini, ca pret, era aproape dublu. Eu am facut referire la volumul "Eclipsa", insa asa am gasit la toate. Imi poate explica cineva de ce si daca am ceva de pierdut in caz ca il comand pe cel mai ieftin?

1 răspuns:
| Natsu232 a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut acele pagini cuprind mai multe Multumiri si probabil la inceput si sfarsit 2-3 imagini si alte chestii care chiar nu te vor interesa.