| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Asi vrea sa comand de pe net cele 4 carti` Twilight Saga.
http://www.librarie.net/......ori-carti-

Dar mi se pare mult prea ieftin :O adica 109, 40 LEI toate 4... iar intr-o librarie doar un volum este 45 Lei...

A mai comandat cineva de pe accest site`? E pe bune :O? Fundaaaaa! Pt cel care ma lamureste si pe mine:*

2 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

Pai e oferta daca le cumperi pe toate 4.
Dar gandeste-te ca 109, 40 + transport.
Iar in librarie iti imaginezi ca se pune un adaos destul de mare.
Eu am comandat dar nu setul acesta. E foarte serios. N-am avut problemethinking
BAFTA!;*.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau.uite.intra pe www.piticipecreier.ro si poti compara pretul la mai multe librarii online.
:)ai grija de tine!