| Alexaaxc a întrebat:

tinerii carora le place sa scrie sau care chiar aspira spre o cariera de scriitori ar putea sa imi lase un id sau o adresa la care ii pot contacta? Planuiesc sa initiez un proiect menit sa atraga atentia asupra creatiei adolescentilor care nu au fost publicati intr-o revista literara sau nu si-au lansat volume. In cazul in care ati fi interesati de colaborarea cu o revista online distribuita pe diverse retele de socializare si care va fi prezentata unor editori atunci va rog sa imi lasati o cale de a va putea contacta. Revista va fi tradusa si in limba engleza pentru a mari spectrul cititorilor.

5 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Am o prietena foarte buna care compune niste poezii foarte frumoase happy love struck Am sa vorbesc cu ea pentru ca sunt sigura ca ar fi interesata happy

| Alexaaxc explică (pentru Aide):

Multumesc foarte mult, astept cu nerabdare raspunsul ei!

| FallenAngel68 a răspuns:

Am publicat o intrebare recent in care am pus si un fragment dintr-un prolog. Vrei sa imi zici parerea ta? happy

| Ioana10Ioana a răspuns:

Mi se pare super ideea ta. Aş vrea sa particip. I'm all in! :p

| trendya a răspuns:

Georgianaluca99@yahoo.com
abia astept sa vb