| Andarline a întrebat:

Daca ati vrea sa publicati o revista, ce ati scrie in ea?

Răspuns Câştigător
| AndraMihaela2002 a răspuns:

Pai eu as scrie un articol intitulat Pasarile colibri.Altul despre moda. Unul despre horoscop.Glume,bancuri,ghicitori.Benzi desenate si poze.Compuneri,poezii,referate sau rezumate facute de tine.Informatii despre autori, poeti.Curiozitati despre animale, plante, pesti.Jocuri.Probleme de matematica.Rebusuri in engleza.Si cate ceva sa aiba legatura cu fiecare materie din orarul meu.As mai scrie despre carti, despre vechile scrierii.De unde vine denumirea scolii/liceului/facultatii mele.Despre jocul preferat.Si in cele din urmade undee am ales numele revistei.Asa am facut eu in revista mea si am luat 10.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Benzi Desenate.

| IoanaSorina a răspuns:

Eu as scrie despre moda mai mult, retete de mancaruri, animale chiar laughing Ce imi trece prin minte big hug Si normal ca trebuie sa fie si poze.

| dmgskd a răspuns:

Poze?!

| Lavinateen123 a răspuns:

O rubrica cu Domnisoara Atotstiutoare.

| Andarline explică:

As mai vrea sa vad cateva raspunsuri!