| Mosiesei_Alexandra_1992 a întrebat:

Heya guys,am nevoie de ajutor!
Mie imi place sa citesc,insa o fac pe telefon ca sa nu fiu nevoita sa cumpar cartile.
Am inceput sa citesc seria de carti "Tara Duncan" si le-am terminat pe primele 6, insa eu nu pot gasi cartea "Tara Duncan:Invazia Fantomelor" zis si "Tara Duncan:Fantomele din AltaLume".
Imi puteto recomanda un site pe care pot gasi cartea de citit online sau de downloadat? Multumesc anticipat!
Dau funda la cel cu primul site care functioneaza! ^_^

Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Aceasta carte nu se gasete pe nici un site, se poate doar porcura de aici https://www.cartepedia.ro/......16565.html
sau cauta prin biblioteci.
Succes!