| Isa0w0Chan a întrebat:

Hey,guys!
Stie careva un site de pe care as putea citi cartea "Nebunii istoriei" de Paul Stefanescu? Subliniez ca nu doresc sa o cumpar, ci sa o citesc direct ONLINE!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Din nefericire am stat si am cautat pe toate paginile si nu o gasesti online, insa am observat ca nu are un pret exagerat, insa nu ma bag in treburile tale personale.Imi cer scuze ca nu te-am putut ajuta, insa iti ofer un simplu sfat, poti sa o cumperi, chiar daca in momentul de fata nu doresti.Nu are un pret exagerat.Ori te poti duce la biblioteca deoarece in domeniul online nu o sa gasesti.Copyright-ul e de vina.O seara frumoasa!

| Isa0w0Chan explică (pentru Robertyz):

Nu banii sunt problema, ci timpul happy Chiar daca as comanda-o acum, nu ar sosi pana maine dimineata. Multumesc oricum!
P.S:Am de gand sa o comand la vara.