| Ionutza2012 a întrebat:

Http://waspsthoughts.blogspot.ro/? m=1 cum vi se pare? Vreau o părere sinceră, ca să mă pot orienta cum să scriu în continuare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua scoala! E buna incercarea, dar nu te baza pe vreo viitoare cariera in domeniu. Orice elev de gimnaziala poate incropi rapid o compunere segmentata in capitole de 3 paragrafe.
Spor in incercarile viitoare!

1 răspuns:
| Ionutza2012 explică:

Mulțumesc pentru părere! Continui școala, nu se pune problema, asta e doar un mic hobby. Nu mă bazez pe nici o carieră viitoare, nici nu îmi trece prin cap că aș ajunge până acolo. E doar ceva ce fac pentru relaxare. Cea mai mare recompensă la care pot visa e poate, ca cei care citesc să aprecieze și, poate, să se regăsească în ceea ce scriu. În orice caz, mulțumesc pentru părere și voi ține cont de sfat.