| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o parere despre ceea ce am scris pe blogul meu cat mai sincera! Multumesc! (funda)
http://hell-girl-yume.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| GemPanda a răspuns:

E Foarte tare.Tu ai un stil propiu de a exprima, si o prietena mai vorbeste asa de frumos, de expresiv, dar cal mai mult m-a impresionat acela despre iubire.A iubi înseamnă căutarea jumătăţii întregului din care ai făcut cândva parte." spunea Platon...Deci ma uns pe sufletcryinge Splendid. Deci esti un Kidd genial...Sincer

Deci Respect! Puplove strucklove struck; x

1 răspuns:
| MeLLa_2137 a răspuns:

Il ador; X.
Continua tot asa, exprima'te liber; X