| AvalohAlyn a întrebat:

Îmi place la nebunie cum scrie Prof Dr. Dumitru Constantin Dulcan.
Cine îmi mai împărtășește sentimentul și de ce?
Eu am început sa citesc cartea Creierul si Mintea Universului și m-a fascinat ce am citit pana acum și modul lui de a scrie
Unul dintre cei mai inteligenți și valoroși oameni din România

Răspuns Câştigător
| RonaldoGOAT a răspuns:

Recomand podcastul fain si simplu in care apare si preastimatul doctor Dulcan

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Nu am auzit de el.Ce idei te-au fascinat destul cat sa le retii, citind pana acum?