| MadRaven a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste carti de stiinta? Adica ceva gen,, Scurta istorie a timpuli.DE la Big Bang la gauri negre"de Hawking Stephen?

3 răspunsuri:
| AnnealedPride a răspuns:

Este relativ simplu, daca tu cauti sa citesti carti de Stephen Hawking, si le mai si intelegi... ar trebui sa poti sa iti pui neuronu la munca spre a gasi si singurica altele din aceeasi zona.
Mergi la librarie, nu pe siteuri.

| stefantiby a răspuns:

"Universul intr-o coaja de nuca" - Stephen Hawking Am citit-o mai demult si are niste teorii fooarte interesante si bine explicate. E si scumpicica cred, eu am primit-o cadou.

| TOXIIK a răspuns:

Cauta si uh pe net...