| AnneMarie24 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva vrea carte despre adolescenti care sa.si gaseasca calea in final, sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| alice333 a răspuns:

In caz ca ai intre 12-16 ani poti citii,, insemnarile unei pustoaice 1, 2, 3, 4, 5,, daca nu, nu stiu ce iti pot recomanda

| horansgang a răspuns:

Serii Albastre vol. I şi II.

| Inela a răspuns:

Hei.
Cred ca te pot ajuta pentru ca se potrivesc foarte bine cu ce ai zis tu 2 carti pe care le-am citit recent si pe care ti le recomand, deoarece nu sunt complicate si sunt chiar tare dragute:
"13 plicuri albastre" si "Fata si marea", ambele scrise de Maureen Johnson. happy

| Sadic a răspuns:

Jurnalul unui adolescent timid happy