| PaulaAndrada a întrebat:

Imi poate spune cineva daca au aparut si daca da, unde pot gasi toate cartile seriei "Eroii Olimpului " de Rick Riordan? Si daca inca nu sunt publicate, aveti idee cand o sa apara?

Funda!

Răspuns Câştigător
| TheLifeIsGood a răspuns:

Din cate stiu eu, seria,, Eroii Olimpului,, are un singur volum publicat in limba romana. Acesta este,, Eroul Pierdut,,. De gasit, cred ca il poti gasi pe internet, sau in librarii. La biblioteca daca il cauti, nu sunt sanse asa mari sa il gasesti, aceasta fiind o carte destul de noua. Spor la citit!
P.S.: Am citit cartea, e super! Sper sa-ti placa! happy

1 răspuns:
| PaulaAndrada explică (pentru TheLifeIsGood):

Am citit,, Eroul Pierdut'' si mi-a placut asa mult, incat am vrut sa stiu daca au aparut si celelalte volume.
Sper sa apara cat mai repede!
Oricum...Multumesc!