| madalina521 a întrebat:

Imi puteti spune niste carti interesante, care sa aiba mult suspans, dragoste si actiune?

Răspuns Câştigător
| NelutuNel a răspuns:

Încearcă Mireasa Printului de William Goldman si Stăpânul Inelelor de J.R.R.Tolkien.
O sa- ti placa.Sunt super.

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

50 Shades of Grey!

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Suge-o Ramona

| AnaMariaaaAlexAA a răspuns:

Incearca asa:
Pentru inceput: Night School
Dupa: Dispozitive infernale
Inchei cu: Instrumente mortale.
Ultimele carti din Dispozitive infernle si Instrumente mortale nu au aparut in romana. Eu am citit ultima carte de la Dispozitive Infernale in engleza. La Instrumente Mortale astept sa apara in romana. Din Night School s-a tradus doar 1 carte din 5. eu m-am indragostit de aceste carti. sper sa o faci si tu