| SecretKiss_6821 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cand apare volumul 3, din seria cu cartile "Nascuta la miezul noptii" si "Trezita in zori de zi?puppy dog eyes Am auzit ca se numeste "Taken at dusk", sau ceva de genul..Sau, daca a aparut, imi puteti spune de unde fac rost de ea, online, in romana? Multumesc mult, funda!

Răspuns Câştigător
| yonela13 a răspuns:

A aparut. Eu doar ce mi l-am luat. Si eu am citit "Nascuta la miezul noptii" si "Trezita in zori de zi" Si da, Taken at dusk se numeste happy Eu aproape am terminat-o, ti-o tecomand

1 răspuns:
| robertutza2001 a răspuns:

Imi pare rau nu am auzit despre cartea aceasta! Sau daca este o carte