| LittleBeea a întrebat:

Daca a citit cineva o carte din seria "Shadow Falls",anume "Nascuta la miezul noptii" sau "Trezita in zori de zi",de C.C. Hunter, mi-ar putea da si mie un site unde pot gasi cartile urmatoare(nr 3; 4; 5) de vanzare?
P.S. Stiu ca inca nu au fost traduse in romana, dar as vrea sa le citesc in engleza.

Răspuns Câştigător
| ChangeYourLife a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti ceva pe net! Eu am citit ambele carti si mi se par geniale! Ai putea sa intrebi la o librarie. happy