| Silvi_Silvia_1997 a întrebat:

IMI PUTETI SPUNE VA ROG DACA AVETI IDEE DIN CE CARTE FACE PARTE PARAGRAFUL DE MAI JOS?

"M-am intors spre el inainte sa ma poate opri, mi-am apropiat chipul de al lui, nerabdatoare sa-mi lipesc buzele de ale lui. Si cand buzele ni se intalnira, am avut impresia ca o sageata in flacari isi gaseste drum spre adancul trupului meu. Ma saruta usor, tachinandu-ma. Atingerea usoara a buzelor lui imi dadea fiori si ma facea sa-mi doresc mai mult. Mi-am rasucit degetele prin buclele moi ale parului lui si l-am tras mai aproape, sarutandu-l mai apasat. Lam prins cu dintii de buza de jos si am simtit un mahnit de placere in pieptul lui. Cu o mana ma tinea de mijloc, stracurandu-si-o pe cealalta sub bluza mea, mangaind si explorand.
-Mi-a fost dor de tine, sopti el, sarutandu-ma din nou. Atat de dor"

IMI PUTETI SPUNE VA ROG DACA AVETI IDEE DIN CE CARTE FACE PARTE PARAGRAFUL DE MAI JOS?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie un fanfic cu Harry Styles (mi-am dat seama cand vorbea despre buclele lui laughing) ) din 1D, cred.Cauta si tu pe Wattpad sau alte site-uri cu sau despre carti.
Sper ca te-am ajutat. happy