| alex5stelistu a întrebat:

Sunt baiat si am si eu o problema daca puteti sa ma ajutati. Am parul cret (ondulat) dar nu e ca la toti ceilalti. se umfla foarte mult si nu se vad buclele sunt parca lipite... cineva care stie ce e de facut? E foarte voluminos si parca se lipesc buclele. nu sunt separate. Si apropo nu folosesc gel, spuma sau ceva...

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| greencookie a răspuns:

Pai de asta nu se vad happy
daca ai folosi spuma sau ceara s-ar vedea... asa, parul are tendinta naturala sa stea "gramada", sa nu se desparta in suvite