| JustAaGirl a întrebat:

Helăăăuu! Am si eu o intrebare >:

Cand va veni primavara ma gandeam sa ma tund.

Am fata rotunda ochi caprui, ma rogma puteti vedea mai bine in poza de profil.

Ma gandeam sa imi filez parul cam de la nivelul buzelor si mi-a mai venit o idee sa-mi fac un breton

Ma gandeam la unul pe o parte si mai lung nu stiuact cum sa explic ar cred ca stiti la ce ma refer. Daca aveti alta idee de breton spunet-mi chiar sunt nerabdatoare >:

Credeti ca mi-ar sta bine cu tunsarea pe care am eu in inte cu?

3 răspunsuri:
| JustMe_8472 a răspuns:

Eu din cate vad in poza, ti-ar sta bine cu parul pe la nivelul umerilor sau putin mai lung si filat tot asa, cam pe la nivelul buzelor.Si cred ca si cu breton ti-ar sta bine, dar cu breton drept, nu intr-o parte. Sper ca te-am ajutat :*

| Andreeaa56830 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi bine sa le intrebi pe doamnele de la coafor cum ti-arr sta mai bine? k ele de pricep...

| Andreeaa56830 a răspuns:

Ai putea sa le intrebi pe cele de la coafor cum ti-ar sta mai bine. parerea mea.