| Adasucarodoschi a întrebat:

Întrebarea.
Dacă nu citesc atât de bine și ma încurc la unele cuvinte profesorul are voie să-mi dea nota 3? Sunt clasa a 9a

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da

| Balalau95 a răspuns:

Daca intr-a 9a nu stii sa citesti bine atunci ai una din 3 probleme:
1. esti puturos cu spume
2. esti retardat
3. ai dislexie...
https://www.reginamaria.ro/utile/dictionar-de-afectiuni/dislexia
asta NU inseamna ca esti retardat si chiar se poate corecta, dar, trebuie neaparat sa mergi la doctor ca sa fii diagnosticat, altfel, profesorul, care e SIGUR retardat, sau mai rau, JIGODIE, sau si mai rau, ambele, pentru ca in loc sa se gandeasca la asta, iti pune 3 si il doare in pix X(