| RalucaTomescu a întrebat:

Joi este ultimul clopotel la clasa a VIII-a. Eu si o prietena (de clasa a VII-a) vom lua stafeta.Idei pentru discurs? Nu trebuie neaparat un discurs complet...Merge si idei!
Dau funda! Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| Ungureanu_Sabina_1993 a răspuns:

Buna! ma incanta faptul ca tu si prietena ta ve-ti avea un discurs! NU VREA SA VA SPUN CA SA PUNETI IN DISCURS! Ganditi cu inima! cat si cu mintea! Puneti-va amprenta! Fi-ti voi insiva! insa daca nu ai mai facut niciodata un discurs, iti dau cateva stips-uri.

| Ungureanu_Sabina_1993 a răspuns:

Buna! ma incanta faptul ca tu si prietena ta ve-ti avea un discurs! NU VREA SA VA SPUN CA SA PUNETI IN DISCURS! Ganditi cu inima! cat si cu mintea! Puneti-va amprenta! Fi-ti voi insiva! insa daca nu ai mai facut niciodata un discurs, iti dau cateva stips-uri. contact fb
ungureanu sabina paige