| LEBE a întrebat:

Vreau si eu un discurs pentru ultimul clopotel...clasa a8a

2 răspunsuri:
| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Pai ai ptea incepe)

Buna ziua doamnelor si domnilor...(asta stiai deja)
Aceasta zi este una deosebita pentru. mine deoarece cu tristete in suflet ma gandesc ca ma voi desparti de voi toti, de scoala aceasta minunata si de profesorii ce m-au indrumat spre drumul cel bun si carora le datorez multe lucruri si de asemenea si fostei mele invatatoare care m-a ajutat sa fac primii mei pasi la scoala.Dar totodata sunt si fericit/a pentru ca am trecut si nivelul acesta care din punctul meu de vedere a fost foarte dificil dar cu stradanie l-am depasit tot cu ajutoru dascalilor dar si al meu.
Va multumesc pentru atentie, si va urez mult succes in continuare!

Daca nu iti place poti sa il mai modifici sau sa nu il spui pe acesta.

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Dar funda nu primesc?