| Biu_7672 a întrebat:

Vreau un discurs siropos, clasa a VIII-a ( ultimul clopotel ). Cel mai bun raspuns primeste funda, bineinteles.Multumesc anticipat ^^

1 răspuns:
| Gogu06 a răspuns:

Discurs:

"Salut, stiti cu totii cine sunt, nu mai este nevoie sa ma prezint, le pup dulce pe domnisoarele din spate care imi zambesc in momentul asta. Anul asta spre deosebire de alti ani am o surpriza pentru voi. Nu o sa primiti nici un discurs siropos, gen sa pup in c.ur profii si fostii mei colegi. Faptul ca v-am fost coleg si uneori prieten a fost cel mai bun lucru care vi s-a putut intampla. Ne vedem la liceu. V-am pupat."

Zi-le asta si imi multumesti dupa laughing)